Stanislav Lazar

Stanislav Lazar byl jedním ze zakladatelů reklamní agentury Mertis, kterou začal připravovat už v květnu roku 1989. Následující rok přijal nabídku rakouské společnosti Akzent Media, kde působil do roku 2000 jako jednatel a ředitel.
Na přelomu tisíciletí založil agenturu ADL Media, která nabízela revoluční médium Citymax (elektronické obrazovky se zvukem), zároveň také působil jako externí konzultant v oblasti venkovní reklamy. Mezi jeho hlavní klienty tehdy patřila i společnost News International, vlastněná americkým miliardářem Rupertem Murdochem, jež mu posléze nabídla post výkonného ředitele v nově založené české pobočce News Outdoor.
V srpnu 2007 ze společnosti odešel a stal se společníkem v reklamní agentuře Akcent. Svými zkušenostmi a praxí si získal ve svém oboru takový respekt, že ho samy reklamní společnosti oslovovaly s ideou vytvořit sdružení, které by zjednávalo na českém reklamním trhu pořádek. Stanislav Lazar tak v roce 2011 založil Asociaci venkovní reklamy, jejímž je nyní prezidentem.

Přednáška:
Vše, co chcete vědět o venkovní reklamě