SYMPOSION

15. - 17. 11. 2015

Gymnázium Jana Keplera

O akci

Letošní rozvlněný Symposion už je za námi a, alespoň podle našeho mínění, proběhl úspěšně. Děkujeme všem přednášejícím i všem posluchačům, kteří nás přišli navštívit. Ti, kteří by nám chtěli dát nějakou zpětnou vazbu, mohou využít naši e-mailovou adresu Těšíme se za rok na viděnou!

Připadáte si v dnešním světě jako ryba na suchu? Toužíte po čerstvém proudu, který vás vytrhne ze stojatých vod všednosti?

Připlujte na Gymnázium Jana Keplera a nechte se od 15. do 17. 11. 2015 unést na vlnách letošního studentského Symposionu, přednáškového a diskuzního fóra, doplněného o zábavné workshopy či filmovou noc, pořádaného u příležitosti Dne studentstva. Zvána je široká veřejnost, není třeba se nikde předem registrovat; vstup je zdarma.

Cílem Symposionu, zaměřeného každý rok na jiné téma, je zprostředkovat návštěvníkům setkání s významnými českými vědci, umělci a dalšími zajímavými osobnostmi. Kompletní program naleznete v harmonogramu.

Letošním tématem budou Vlny. Vlny, které znenadání přicházejí a pomíjejí, mají sílu rozbourat a prorazit vše staré. Tiché vody meloucí břehy, vlny, které divoce bouří, šíří se a vylévají, ale i osvěžují a přinášejí život.

Kromě tematických přednášek si vln můžete užít také v naší přístavní kavárně s drobným občerstvením, teplými nápoji a aktuálním tiskem. Letošní novinkou je šatna na listopadové svršky a pro rodiče dětský koutek s hračkami pro menší i větší i s hlídáním. Všechny tyto služby můžete využívat každý den do konce posledních přednášek. Celý program končí ve 23 hodin, poté musí všichni hosté školu opustit.

Pokud však cestujete z daleka, nabízíme možnost přespání ve třídách gymnázia. Cena je 100 Kč za osobu na noc, vlastní spacák nezbytný. Občerstvovat se můžete kromě kavárny ve školní restauraci Scolarest, stravu na celý den objednáte za 120 Kč. Máte-li o stravu či ubytování zájem, kontaktujte nás na e-mailu

P. S.: Celý tento náš oceán se rozkládá v prostorách Gymnázia Jana Keplera. Nejlépe k nám připlujete tramvají na zastávku Pohořelec (linky 1, 18, 22, 25), adresa doků Parléřova. Jako maják svítí na rohu budovy socha dvou známých mořeplavců. Hledání jednotlivých zátok se nebojte, kromě dobrého značení můžete hned u vchodu požádat o pomoc u infostánku.

Harmonogram

PDF verze

Mediální partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Kam v Praze
zadarmo