E-learning

Pro elektronickou podporu výuky stále více využíváme Google Classroom. Pro přihlášení do této služby „elektronické učebny“ je třeba použít výhradně školní účet Google. Student je do kurzu přizván vyučujícím e-mailem nebo se přihlásí sám pomocí kódu kurzu, který získá od příslušného vyučujícího. Oficiální nápověda Google Classroom.
V naší škole byl dříve používán také jednoduchý e-Learningový systém CMS Study! Studenti, kteří do 1. ročníku nebo primy nastoupili ve školním roce 2015/2016 již nebudou do tohoto systému zavedeni. Starší studenti nebudou aktualizováni. Systém bude časem odpojen.
Pro přihlášení do systému CMS Study! se používají školní přihlašovací údaje a komunikace je zabezpečena vlastním certifikátem, nezbytným pro zabezpečení přenášených přihlašovacích údajů a dat. Tento certifikát není garantován uznávanou certifikační autoritou, na což vás prohlížeč jistě nezapomene upozornit. Přijměte jej proto (nastavte pro stránky Study! bezpečnostní výjimku). Vstup do systému CMS Study!