Suplování

Suplování:   Pondělí 29.5.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 27.5.2017 (11:19)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Grabmüllerová Marcela (Lék)

 

-

-

                   

Hájková Iva (Lék)

 

..

....

..

..

               

Šandová Hana (AvŠ)

 

-

-

-

-

..

..

-

..

..

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Kolář Jan

6.hod

přesun >>

HSt

3.A

 

na 2.6. 3.hod

Pešek Miroslav

4.hod

přesun <<

Děj

3.A

(H1.1)

z 2.6. 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

8.hod

Inf

inf2

 

odpadá

 

(Šan)

 

9.hod

Inf

inf2

 

odpadá

 

(Šan)

3.A

1.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Háj)

 

4.hod

Děj

 

(H1.1)

přesun <<

Pešek Miroslav

z 2.6. (Pá) 3.hod

 

6.hod

HSt

   

přesun >>

 

na 2.6. (Pá) 3.hod

3.B

1.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Háj)

R5.A

5.hod

Inf

inf1

 

odpadá

 

(Šan)

 

6.hod

Inf

inf1

 

odpadá

 

(Šan)

 

 

Suplování:   Úterý 30.5.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 27.5.2017 (11:19)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Gráfová Sarah (Dov)

-

-

Háj

Hov

Skar

..

..

-

-

-

     

Korbeliusová Hana (Lék)

 

..

....

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Hájková Iva

2.hod

spojeno (Gráf Dov)

Aj

1.B (A1)+

(P1.1)

 

Hovorka Marek

3.hod

spojeno (Gráf Dov)

Aj

R7.A (A1)+

(P1.4)

 

Jirouchová Dita

1.hod

přesun <<

Děj

R5.A

(H3.2)

z 2.6. 7.hod

Molt Štěpán

9.hod

přesun >>

Děj

2.B

 

na 31.5. 2.hod

Skarnitzlová Alena

4.hod

spojeno (Gráf Dov)

Aj

R5.A (A1)+

(P2.3)

 
 

4.hod

změna

Aj

R5.A (A2)+

(P2.3)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Aj

A1

(P1.1)

spojí

Hájková Iva

(Gráf)

1.B

2.hod

Aj

A1

(P1.1)

spojí

Hájková Iva

(Gráf)

1.C

4.hod

Aj

A1

(P2.3)

spojí

Skarnitzlová Alena

(Gráf)

 

4.hod

Aj

A2

(P2.3)

změna

Skarnitzlová Alena

 

2.B

9.hod

Děj

   

přesun >>

 

na 31.5. (St) 2.hod

3.C

3.hod

Aj

A1

(P1.4)

spojí

Hovorka Marek

(Gráf)

R5.A

1.hod

Děj

 

(H3.2)

přesun <<

Jirouchová Dita

z 2.6. (Pá) 7.hod

 

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kor)

 

4.hod

Aj

A1

(P2.3)

spojí

Skarnitzlová Alena

(Gráf)

 

4.hod

Aj

A2

(P2.3)

změna

Skarnitzlová Alena

 

R7.A

3.hod

Aj

A1

(P1.4)

spojí

Hovorka Marek

(Gráf)

 

 

Suplování:   Středa 31.5.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 27.5.2017 (11:19)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

3.C

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

R5.A

 

AvŠ

AvŠ

                   

R7.A

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

ZRo

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Fišerová Zuzana (Jiný)

 

....

Fil

Fil

..

..

..

..

-

-

     

Gráfová Sarah (Dov)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

     

Korbeliusová Hana (Lék)

 

-

..

                   

Velenský Jakub (AvŠ)

 

-

Žďá

Pro

..

-

....

Něm

-

-

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

P2.1

   

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

     

P2.2

   

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

   

Aula

 

Blok

Blok

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bašusová Zuzana

1.hod

odpadá

Bi

3.C

 

zvláštní rozvrh

 

2.hod

odpadá

Lab

3.C (lab1)

 

zvláštní rozvrh

 

3.hod

odpadá

Lab

3.C (lab1)

 

zvláštní rozvrh

 

6.hod

odpadá

Bi

R7.A

 

zvláštní rozvrh

Bečková Michaela

1.hod

odpadá

ÚDJ

R5.A

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Čj

R5.A

 

AvŠ

Filipík Alfred

2.hod

supl. (Fiš Jiný)

VV

R6.A (VV)

(UVv)

dozor

 

3.hod

supl. (Fiš Jiný)

VV

R6.A (VV)

(UVv)

dozor

Hájková Iva

5.hod

odpadá

TV

3.C (Dív)

 

zvláštní rozvrh

 

6.hod

odpadá

TV

3.C (Dív)

 

zvláštní rozvrh

Kapoun Martin

2.hod

odpadá

Lab

3.C (lab2)

 

zvláštní rozvrh

 

3.hod

odpadá

Lab

3.C (lab2)

 

zvláštní rozvrh

Knappová Ludmila

7.hod

odpadá

M

R7.A (M1)+

 

zvláštní rozvrh

Kolář Jan

2.hod

odpadá

HSt

R7.A

 

zvláštní rozvrh

 

3.hod

odpadá

HSt

R7.A

 

zvláštní rozvrh

Kupka Tomáš

5.hod

odpadá

TV

3.C (Chl)

 

zvláštní rozvrh

 

6.hod

odpadá

TV

3.C (Chl)

 

zvláštní rozvrh

Molt Štěpán

2.hod

přesun <<

Děj

2.B

(P3.2)

z 30.5. 9.hod

 

5.hod

odpadá

Děj

R7.A

 

zvláštní rozvrh

Němečková Dana

1.hod

odpadá

TV

R7.A (Dív)

 

zvláštní rozvrh

 

7.hod

spojeno (Vel AvŠ)

TV

R6.A (Chl)

(Hala)

 

Procházka Vladimír

3.hod

spojeno (Vel AvŠ)

TV

2.A (Dív)

(Hala)

 

Schorná Hana

2.hod

odpadá

Lab

3.C (lab3)

 

zvláštní rozvrh

 

3.hod

odpadá

Lab

3.C (lab3)

 

zvláštní rozvrh

Žďárek Karel

1.hod

odpadá

TV

R7.A (Chl)

 

zvláštní rozvrh

 

2.hod

supl. (Vel AvŠ)

TV

2.C (Chl)

(TPa)

výuka

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

4.hod

VV

est2

 

odpadá

 

(Fiš)

 

5.hod

VV

est2

 

odpadá

 

(Fiš)

2.A

3.hod

TV

Dív

(Hala)

spojí

Procházka Vladimír

(Vel)

2.B

2.hod

Děj

 

(P3.2)

přesun <<

Molt Štěpán

z 30.5. (Út) 9.hod

 

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kor)

 

6.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(Fiš)

 

7.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(Fiš)

2.C

2.hod

TV

Chl

(TPa)

supluje

Žďárek Karel

(Vel)

3.C

0.- 12. hod zvláštní rozvrh

R3.A

4.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

R5.A

1., 2. hod AvŠ

R6.A

2.hod

VV

VV

(UVv)

supluje

Filipík Alfred

(Fiš)

 

3.hod

VV

VV

(UVv)

supluje

Filipík Alfred

(Fiš)

 

7.hod

TV

Chl

(Hala)

spojí

Němečková Dana

(Vel)

R7.A

0.- 12. hod zvláštní rozvrh

 

Zpracováno v systému Bakaláři