Bibi, Berenika, Tea a Joe se hlásí z Bogoty 2018

V pátek okolo půlnoci jsme se všemi  kufry úspešně dorazili do Bogoty. Rodinky už na nás napjatě čekaly a my jsme ze sebe v polospánku vymáčkli první španělské věty. Postupně jsme se sbližovali a poznávali krásy Bogoty. Navštívili jsme centrum, parlament, sídlo prezidenta…

V pondělí nás pak vzali na výlet autobusem do krásné zahrady, plné květin, laviček, zvířátek a v pozadí tyčící se hory. Prostředkem tekla řeka s krásnýmy ozdobnými mosty- místo, jako z pohádky. Bylo nám oznámeno, že tohle je škola. Po pár chvilkách jsme se ze všech těch krás rozkoukali a začali si dělat nové kamarády v nových třídách.
Vzhledem k tomu, že je konec roku a v Bogotě obecně se nic moc neřeší, tak máme ve škole spíše přestávky, než vyučování. Ty využíváme k pobytu v cafeterii nebo v prostorách jídelny- na jídla si nemůžeme v nejmensím stěžovat. Naše žaludky jsou naplněny spostou zajímavých, exotických jidel a všebarevnými ovocnými džusy. Španělsky se ale pilně učíme.
Naučili jsme se tancovat salsu a další kolimbijské tance, což jsme hned uplatnili v pátek na plese, který jsme si jak se patří užili. Oslavili jsme také halloween a v kostýmech jednorožců jsme si vysloužili plný pytel sladkostí.
Těšíme se na další zážitky,
Beri, Tea, Bibi, Joe