Headhunter Jan Bubeník: Harvard, nebo práva v Plzni?

Jménem Bakala Foundation – Student Hub bychom vaše studenty rádi pozvali na přednášku, kterou pořádáme v úterý 26. dubna 2016 v 17:00. Doplňující informace naleznete níže nebo na http://www.bakalafoundation.org/seminare_workshop.html.

Headhunter Jan Bubeník: Harvard, nebo práva v Plzni?

Přemýšlíte, zda je pro vaši profesní budoucnost lepší usilovat o prestižní zahraniční vzdělání, nebo naopak zvolit program na některé z místních univerzit? Přináší zahraniční diplom komparativní výhodu na trhu práce? Jaký je z pohledu zaměstnavatele vhodný poměr mezi vzděláním a pracovní zkušeností? Bakala Foundation Student Hub si vás dovoluje pozvat na moderovanou přednášku s Janem Bubeníkem, zakladatelem a vedoucím personálně-poradenské společnosti Bubenik Partners, který vám poskytne odpovědi na tyto i mnohé další otázky. Přednášku bude moderovat Václav Pecha, ředitel Bakala Foundation.

Jan Bubeník

Založil a přes 10 let vede personálně-poradenskou společnost Bubenik Partners. Má více než 15letou zkušenost v profesních službách s funkční specializací na finanční a profesní služby, moderní technologie a průmyslový sektor (McKinsey&Company, Korn/Ferry International). Během této doby pracoval na obsazení seniorních exekutivních pozic, a to jak lokálními, tak zahraničními vrcholovými manažery. Je členem The Young Presidents Organization (YPO) a častým přednášejícím na téma týkající se náboru zaměstnanců, vedení lidí v regionu střední a východní Evropy. Je zakládajícím členem a předsedou Corporate Council Nadace Fórum 2000 (nadace exprezidenta Václava Havla).

Bakala Foundation

Polská 54

120 00 Praha 2
Registrace: https://bfh13.eventbrite.com.
Srdečně zdraví a hezký den přeje,

Tomáš Kristlík