Humans of Kepler 2017

V pondělí 25.9.2017 se v rámci Projektu Kepler již podruhé odehrál přednáškový blok Humans of Kepler. Akce byla opět orientovaná na prváky, pro které je prostředí Keplera zatím neprozkoumaným labyrintem možností.

Cílem akce bylo ukázat, že i přes náročný školní režim lze dělat spoustu mimoškolních aktivit , ať už jsou to klasické olympiády či korespondenční semináře, nebo dobrovolničení a hraní famfrpálu (bohužel místo létajících košťat s PVC trubkami).

“Humans of Kepler byla přesně akce, kterou jsem potřebovala. Na začátku září jsem se ve škole vůbec neorientovala a pořádně jsem nevěděla, jaké všechny možnosti škola svým studentům nabízí. Díky několika maturantům, kteří se nám dvě vyučovací hodiny věnovali, mám teď určitě o něco větší představu, jak to tady chodí. Dozvěděla jsem se, do kolika možných olympiád a soutěží se můžeme zapojit, že se tu koná plno zajímavých akcí a že máme plno možností, jak využít svůj volný čas,” podělila se o svůj dojem z auly Klára Halášková z 1.B.

Chceme ještě jednou poděkovat všem účastníkům i maturantům, kteří přednášeli, a doufáme, že se bude prvákům na škole dařit!

Za Projekt Kepler

Nare Gičuncová, 4.A