Logická hra Brloh 2017

Logická hra Brloh. Jedná se o sedmý ročník internetové týmové soutěže, která je určena pro týmy tvořené žáky základních škol a žáky odpovídajících ročníků nižších gymnázií. Každý tým smí mít nejvýše čtyři členy. Svůj tým můžete registrovat na stránkách soutěže http://brloh.math.muni.cz/, nejpozději však do 6.11.2017 (začátek prvního internetového kola). Poté bude registrace uzavřena. Soutěž bude mít tři semifinálová kola, malé finále a velké finále pro nejlepší týmy. Každý týden (počínaje 6. listopadem) zveřejníme na našich webových stránkách http://brloh.math.muni.cz zadání 10 logických úloh. Po zaregistrování budou žáci vkládat odpovědi přímo na náš web.

Do malého finále postoupí všechny týmy které vyřeší alespoň 6 úloh v každém internetovém kole nebo 20 úloh celkem. Do velkého finále pak postoupí 7 nejlepších týmů ze základních škol a 7 nejlepších týmů z gymnázií. Velké finále se uskuteční ve středu 13. prosince v Brně na půdě Gymnázia tř. Kpt. Jaroše. Pro nejlepší týmy jsou připraveny zajímavé hodnotné ceny.

Letos je soutěž BRLOH zařazena do programu excelence, tedy školy, ze kterých budou pocházet úspěšné týmy, dostanou příspěvek na ohodnocení příslušných vyučujících.

Pro všechny účastníky finálového kola je zajištěn oběd. Mimobrněnští účastníci mají možnost přijet o den dříve a přespat ve třídách gymnázia.

Podrobná pravidla a více informací o této hře najdete na webu http://brloh.math.muni.cz. V příloze vám posíláme leták o naší hře. Přejeme hezký den a děkujeme vám za přízeň.

Za organizátory Brlohu,

Petr Pupík