Posluchárna chemie v novém 2017

Vedle všech rekonstrukcí, které v létě proběhly na naší škole, se komplexní rekonstrukce dočkala i chemická posluchárna pro 60 posluchačů, kde polovina z nich umožňuje realizaci chemických pokusů přímo ve vyučovacích hodinách.

Právě tato místa mají povrch stolů ze speciálního ohnivzdorného a kyselinovzdorného materiálu, disponují rozvody stejnosměrného a střídavého elektrického proudu pro možnost realizace žákovských pokusů z elektrochemie. Rozvody elektřiny jsou ukryty ve stolech a jsou řádně uzamčeny.
Učitelské pracoviště tvoří demonstrační stůl s povrchem z chemicky odolného kamene a v uzamčené skřínce jsou umístěné rozvody elektřiny pro učitele a plynový kahan.  Součástí stolu je ovládací panel pro rozvody elektřiny do žákovských stolů.
Vedle demonstračního stolu je malý učitelský stůl s novým počítačem. V čelní části učebny se vyjímá nová interaktivní tabule na posuvném panelu a nová školní keramická tabule tvořena dvěma posouvacími tabulemi.
Věříme, že nová posluchárna potěšila všechny naše studenty, učitele chemie a biologie a přinese jim radost z každé hodiny, kterou v ní absolvují.