Přípravný kurz pro budoucí studenty žurnalistiky

Nabídka pro studenty naší školy, kteří by se v budoucnu rádi věnovali žurnalistice nebo příbuzným oborům. Fakulta sociálních věd pořádá ve dnech 10. – 11. listopadu 2017 (pátek – sobota) bezplatný přípravný kurz zastřešený Juniorskou univerzitou UK, který je určen právě potenciálním studentům žurnalistiky. Kurz se uskuteční v Praze, pro mimopražské jsme zajistili možnost zamluvit si cenově zvýhodněné ubytování na vybraných kolejích Univerzity Karlovy.

Účastníci kurzu navštíví Český rozhlas a Českou televizi a zjistí, jak skutečně vypadá zázemí velkých médií. Zajímavý program je čeká také na půdě Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK, kde mj. zjistí, jak to chodí ve fotokomoře či Rozhlasové a televizní laboratoři. Celým kurzem studenty provedou zkušení novináři a pedagogové Univerzity Karlovy.

Zájemci o účast na kurzu se mohou obrátit s jakýmkoliv dotazem či prosbou na Kateřina Turkovou, e-mail katerina.turkova@fsv.cuni.cz.

V příloze najdete stručné shrnutí, podrobnější informace o náležitosti přihlášky, programu apod. jsou pak na webových stránkách kurzu: https://juniorskauniverzita.fsv.cuni.cz.

Download (JUFSV_letakfsv.pdf, PDF)