Program Fulbrightovy komise na březen 2016

Fulbrightova komise zveřejnila přehled seminářů pro studenty v březnu 2016 pro zájemce o studium v USA. Vzhledem k tomu, že toto období je ideální pro zahájení práce na přihláškách na americké univerzity, primárně na výběru škol a přípravě na standardizované přijímací zkoušky, opakují se v březnu základní úvodní semináře a také je nabízen seminář právě o přijímacích testech. Detaily vždy najdete na http://www.fulbright.cz/akce.

Fulbrightova komise zároveň zve na dubnový Veletrh amerických univerzit, který je pořádán ve spolupráci s Velvyslanectvím USA. Pozvánku na tuto jedinečnou akci najdete na http://www.fulbright.cz/zveme-vas-do-prahy-na-jedinecny-veletrh-americkych-univerzit a https://cz.usembassy.gov/cs/veletrh-americkych-univerzit-2016/

Fulbrightova komise dále předběžně chystá kurz SAT pro zájemce o složení této americké standardizované přijímací zkoušky v červnu tohoto roku. Kurz by měl být ideální pro studenty předposledních ročníků, kteří chtějí mít možnost skládat test vícekrát a zlepšit tak své šance na vyšší skóre a tedy i na přijetí a stipendia na prestižních univerzitách, případně plánují podat si přihlášky v předtermínech na podzim.

Join us on Facebook


Download (fulbright-program-brezen-2016.pdf, PDF)

Download (VAU-Poster-A3-CZ.pdf, PDF)