Program Fulbrightovy komise na rok 2016/17 a říjen 2016

Fulbrightova komise zveřejnila harmonogram na školní rok 2016/17 a program na říjen 2016, v příloze najdete rozpis říjnových prezentací o studiu v USA. Všechny tyto akce jsou bezplatné.

Download (fulbright-program-rijen-2016-1.pdf, PDF)

Download (kalendar-2016-1.pdf, PDF)

Dále Fulbrightova komise nabízí:

1) Pokud někdo o studiu v USA uvažuje, ale na semináře se nemůže z různých důvodů dostavit, je vždy možnost domluvit si osobní konzultaci, viz http://www.fulbright.cz/poradenske-centrum.

2) Pokud jsou studenti v maturitním ročníku, mají nejvyšší čas se do procesu přihlášky a skládání testů na americké univerzity pustit. Pokud začnou až v listopadu, nestihnou složit přijímací testy tak, aby se mohli podat přihlášky na výběrové americké VŠ, viz přiložený časový harmonogram pro přijímací řízení v roce 2016-17.

3) Na úvodním semináři 13. října možná bude host, zástupce školy Yale-NUS, což je projekt Yale University a National University of Singapore v Singapuru.

4) Doporučení studentům, aby sledovali Facebook https://www.facebook.com/czechfulbrightadvising/, kde  Fulbrightova komise rovněž upozorňuje na zajímavé akce, webináře, novinky a stipendia.