Program Fulbrightovy komise na únor 2017

V příloze najdete rozpis informačních setkání pro zájemce o studium v USA. Kromě klasických úvodních seminářů, které jsou právě nyní ideální pro studenty předposledních ročníků, jsou studenti zváni na další internetový veletrh, který pořádá EducationUSA ve spolupráci s platformou CollegeWeekLive.com 15. února, http://www.collegeweeklive.com/international/event-schedule/international-students-day.

Součástí veletrhu jsou kromě virtuálních “stánků” amerických vysokých škol také prezentace na různá témata týkající se studia v USA, od plánování přes výběr školy až po financování.

Download (fulbright-program-unor-2017-1.pdf, PDF)

Dále upozorňujeme na stále otevřenou možnost pro studenty, kteří vážně uvažují o podání přihlášky na elitní americké univerzity, přihlásit se do nově zřizovaného klubu U.S. College Club. Aktivity klubu je kvalitně připraví na úspěšné zvládnutí přijímacího řízení i samotné studium v USA. Protože pořád je pár volných míst, je prodloužena uzávěrka přihlášek až do 15. února. V příloze je pozvánka použitelná na Facebooku či webu.

Last but not least, doporučujeme sledovat Facebookové stránky, kde najdete řadu aktuálních nabídek i informací, https://www.facebook.com/czechfulbrightadvising/.