Symposion 2017 – TĚLO – pozvánka

Nastražte uši, mějte oči na šťopkách, vezměte nohy na ramena a sundejte je až v Gymnáziu Jana Keplera, kde 16. až 18. listopadu 2017 při příležitosti Dne studenstva proběhne již 21. ročník tradičního Symposionu, události zorganizované (rozhodně ne od oka) zdejším studenstvem, fóra plného přednášek a diskusí na jedno ústřední téma. Letošní Symposion se bude upínat na skelet, jímž je téma TĚLO.

Tělo neboli korpus, jako základ či schránka ukrývající a držící obsah pohromadě. Tělo, jako věc nám nejbližší a jediná vlastní. Senzualita a animalita, jako základní kámen naší existence. Tělo celistvé, živoucí a v pohybu.

Určitě nemáme velké oči, když tvrdíme, že Symposion je akce velmi prospěšná pro lidské zdraví: ve zdravém těle zdravý duch. Proto máte možnost prospět na těle i na duši díky přednáškám, které vás zaručeně obohatí a inspirují.

Doporučujeme všem zvídavým lidským organismům, aby na akci dorazily a pustily si k tělu tu nádhernou záplavu vědomostí a informací při setkáních (tělo na tělo) s význačnými českými vědci, umělci, novináři, spisovateli a dalšími. Může se dokonce i stát, že nebudete věřit svým očím ani uším, že vás bude mrazit v zádech. Za tyto smyslové anomálie se nestyďte.

Symposion je zcela zdarma a všichni organizátoři a hosté nezištně roní krev, pot a slzy, aby udělali, co vám na očích uvidí. Studenstvo se ve spolupráci s jednotlivými hosty snaží až do roztrhání těla, aby dalo dohromady program zcela přeplněný tělesností a oduševnělostí, doladěný k dokonalosti oddychem v podobě workshopů, koncertem či filmovou nocí.

Se srdcem na dlani vás všechny srdečně zveme!

Studenti GJK

 A odkaz na web: symposion.gjk.cz