Další pozdrav ze St. John’s School 2017

Dobrý den,  posíláme další report z naší adoptivní školy. Ve škole jsme se již zaběhly a kromě nenadálých změn učeben (Ano, Verunka dneska bloudila po škole, protože netušila že místnost 32 je ta samá jako 42). Již jsme také psaly několik testů (za sebe můžu říci, že docela úspěšně) a esejí (zatím se mi vrátila jenom jedna, ale byla vychválena až do nebe – což ovšem znamená, že teď budu muset pracovat ještě tvrději, abych daný standard udržela, ale moc mi to nevadí, protože daná látka mě opravdu zajímá a chci se o ní dozvědět co nejvíce).

Také už jsme si našly kamarádky a kamarády, takže máme o zábavu postaráno (obzvlášť na obědě). Chodíme s nimi na různé mimoškolní aktivity (já bedminton + plavání a Míša maluje) a koukáme s nimi po večerech na filmy (jenom s “fit” herci samozřejmě).
O víkendu jsme byly v Londýně a jak můžete vidět z fotky, potkali jsme se s kluky z Winchesteru. (Máme vyřídit pozdrav od kluků).

Londýn už máme prohlédnutý křížem krážem (včetně několika muzeí – v přírodovědném muzeu jsme stávily s Míšou asi dvě a půl hodiny a stejně to nebylo dost…). V sobotu večer jsme šly s naší hostitelskou rodinou na Wicked (prakticky Čaroděj ze země Oz) jako muzikál. I přes počáteční obtíže rozumět zpívanému textu jsme se posléze “chytily” a představení si moc užily.

To je prozatím vše, čtěte můj blog, ještě se ozveme.
Míša + Verulilinka