Objevitelské soboty jsou IN!

Cvičíme, abychom měli krásnou postavu s vyrýsovanými svaly. To je v dnešní době TRENDY, MOZEK? Potřebuje také procvičovat, aby fungoval tak, jak chceme. Proto chceš-li být COOL a nejenom dobře vypadat, ale mít i něco v hlavě, neváhej a přihlas se na Objevitelské soboty, které pořádá Centrum pro talentovanou mládež v Praze.

ctm CZ CMYKTalent je pouhý předpoklad budoucího úspěchu,  sám  o sobě nic neznamená, pokud ho nerozvíjíme. Pokud se chceš zábavnou a zajímavou formou dozvědět něco víc než ve škole, máš zájmy, které běžné kroužky neuspokojí, pak jsou Objevitelské soboty pro tebe to pravé.  Chceš se dozvědět, jak přemýšlí počítače? Nebo tě zajímá geopolitika – kultury Evropy a Asie? Chceš si zkusit vytvořit vlastní komiks, věnovat se rétorice nebo kreativnímu psaní v angličtině, programování LEGO robotů v Lab View nebo se stát vědcem či lexikografem? Toto a mnohem víc nabízejí Objevitelské soboty. Můžeš si vybrat z  nabídky kurzů, které uspokojí jak humanitně, tak technicky zaměřené zájemce. Bonusem je určitě to, že nemusíš vstávat jako do školy, začíná se nejdříve v 9, ale také až v 11 či ve 14 hodin.

Můžeš si sestavit vlastní „rozvrh“ jen z předmětů svého zájmu nebo vyzkoušet to, co jsi ještě nezkusil,  třeba objevíš svůj skrytý talent. Můžeš například začít až v 11 Angličtinou s Hobity, po obědě ve 14 zjistit, jak je to s počítačovou grafikou s Unreal Development Kit a od 16:30 se naučit relaxovat. Je to jen na tobě, co všechno se chceš dozvědět a vyzkoušet…

Program je semestrální (vždy jedna sobota za měsíc) a koná se s podporou nadace Čtení pomáhá na pražském gymnáziu Nový PORG.

Buď COOL a přijď na Objevitelské soboty!/

Podrobnosti na www.ctm-academy.cz.

Download (Letak_objevitelske_soboty_student_022016.pdf, PDF)