Školní předkolo ROBOSOUTĚŽe pro ZŠ/nižší G 2016

O dvě místa a pozici náhradníka na ROBOSOUTĚŽ FEL ČVUT pro ZŠ a odpovídající ročníky nižšího gymnázia se mohou utkat tříčlenné týmy z primy až kvarty. Školní předkolo se bude konat v pátek 15. dubna 2016 v dopoledních hodinách. Prosím všechny zájemce o přihlášení zde: http://goo.gl/forms/8POYFqbo1p do půlnoci 31. března 2016.

Registraci provede kapitán týmu. Zároveň prosím o registraci také týmy z primy, které již na přípravě pracují. Týmy, které ještě nemají přidělenou stavebnici se domluví s Hankou Šandovou.

Pravidla pro školní předkolo budou vycházet z pravidel a zadání úlohy ROBOSOUTĚŽE pro ZŠ 2016, viz http://www.robosoutez.cz/index.php?sekce=robosoutezprozs&id=robosoutezprozs_1516_rules, ale budou upravena podle počtu přihlášených týmů a možnostem školy.

Přípravě se můžete věnovat po dohodě s příslušným vyučujícím v hodinách informatiky, ve svých volných hodinách v provozní době kabinetu informatiky (zpravida 8:00-15:30) a po Velikonocích také během nepovinného předmětu Roboti v pondělí a úterý do 17:00 hodin.

Pro další informace kontaktujte Hanku Šandovou.

Přehled přihlášených týmů: