Suplovací aplikace pro Android i iOS!

Naši studenti Vašek Volhejn a Dalimil Hájek již dříve vytvořili vlastní suplovací aplikaci pro Android. Nově k nim přibyla aplikace také pro iOS od Marka Fořta. Vaškova a Markova aplikace funguje pro suplování generované v informačním systému Bakaláři i pro jiné školy.

Přehled změn v rozvrhu je k dispozici vedle hlavní školní nástěnky u sborovny. Stejná sestava je přístupná také na webové stránce suplování.

Aplikace pro Android

kepler_gjkKepler GJK Dalimila Hájka nabízí přehled suplování pro studenty a jídelníček s alergeny. Aplikace je maturitní projekt (2015) pro Android 4.0.3 a vyšší.
google_play

sup

Sup Václava Volhejna nabízí přehled suplování pro třídy i konkrétní skupiny bez omezení pouze na GJK. Aplikace je závěrečný informatický projekt v kvintě (2014) a je určena pro Android 3.0 a vyšší.
google_play

Bakaláři

Bakaláři – suplování, oficiální aplikace pro Android, dostupné moduly rozvrh a suplování fungují částečně i pro kantory.
google_play

Aplikace pro iOS

supl_mf

Supl Marka Fořta ze sexty (2016) na App Store pro iOS 8 a vyšší. S aplikací Supl už nikdy nepřijdete na 1. hodinu zbytečně!
download-icons-appstore