Suplování

Suplování:   Pondělí 25.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 22.3.2019 (18:31)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2.A

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

2.B

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

2.C

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

R6.A

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bustová Milena (Jiný)

         

..

-

....

         

Fantová Jana (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Grabmüllerová Marcela (AvŠ)

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Hájková Iva (AvŠ)

-

..

..

..

..

..

-

..

..

-

-

-

-

Hovorka Marek (AvŠ)

-

..

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Jeníčková Lucie (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Jirouchová Dita (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kapoun Martin (AvŠ)

   

....

....

                 

Koubková Helena (AvŠ)

-

..

....

..

-

....

..

....

-

-

-

-

-

Kupka Tomáš (AvŠ)

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Němečková Dana (N)

-

....

..

Pro

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Přívětivá Lenka (N)

-

..

..

..

Skar

-

-

-

-

-

-

-

-

Šmíd Radek (AvŠ)

 

....

                     

Velenský Jakub (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

..

..

..

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

P1.2

 

Blok

Blok

Blok

Blok

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bašusová Zuzana

3.hod

odpadá

Bi

2.B

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Lab

2.A (lab1)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Lab

2.A (lab1)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

Bi

2.A

 

AvŠ

Bečková Michaela

5.hod

odpadá

Čj

2.A

 

AvŠ

Filipík Alfred

7.hod

odpadá

VV

2.C (vv)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

VV

2.C (vv)

 

AvŠ

Gregorová Marie

1.hod

přesun >>

Ch

R4.A

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

Ch

R4.A

(H2.2)

z 1.hod

 

4.hod

odpadá

Ch

2.C

 

AvŠ

Horák Filip

1.hod

odpadá

Čj

R6.A

 

AvŠ

Jarošová Sylva

6.hod

odpadá

Fy

2.B

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Fy

2.B

 

AvŠ

Kapoun Martin

4.hod

odpadá

Lab

R6.A (lab2)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

Lab

R6.A (lab2)

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Lab

2.A (lab2)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Lab

2.A (lab2)

 

AvŠ

Kučera František

3.hod

odpadá

Bi

R6.A

 

AvŠ

 

4.hod

odpadá

Lab

R6.A (lab1)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

Lab

R6.A (lab1)

 

AvŠ

Marková Eva

3.hod

odpadá

Čj

2.C

 

AvŠ

Michálek Roman

7.hod

odpadá

HV

2.C (hv)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

HV

2.C (hv)

 

AvŠ

Pastrňáková Kateřina

2.hod

odpadá

Aj

R6.A (A4)+

 

AvŠ

Pešek Miroslav

1.hod

odpadá

Děj

2.C

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Děj

2.C

 

AvŠ

Pešoutová Blanka

3.hod

změna

Čj

3.C

(H1.1)

 

Peterka Jan

1.hod

odpadá

Inf

2.B (inf2)

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Inf

2.B (inf2)

 

AvŠ

Procházka Vladimír

3.hod

spojeno (Něm N)

TV

1.A (Dív)

(TPa)

 
 

4.hod

odpadá

TV

2.B (Chl)

 

AvŠ

Schorná Hana

3.hod

odpadá

Ch

2.A

 

AvŠ

 

4.hod

odpadá

Ch

2.A

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Lab

2.A (lab3)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Lab

2.A (lab3)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

Ch

2.B

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

Ch

2.B

 

AvŠ

Skarnitzlová Alena

2.hod

odpadá

Aj

R6.A (A3)+

 

AvŠ

 

4.hod

změna

Aj

R7.A (A2)+

(P2.1)

 
 

4.hod

spojeno (Pří N)

Aj

R7.A (A3)+

(P2.1)

 

Soulek Petr

1.hod

přesun <<

Zem

R4.A

(USV)

z 8.hod

 

1.hod

odpadá

Zem

2.A

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

Zem

2.C

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Zem

R6.A

 

AvŠ

 

8.hod

přesun >>

Zem

R4.A

 

na 1.hod

Šandová Hana

1.hod

odpadá

Inf

2.B (inf1)

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Inf

2.B (inf1)

 

AvŠ

Šmahaj Vladimír

4.hod

odpadá

Lab

R6.A (lab3)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

Lab

R6.A (lab3)

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Ch

R6.A

 

AvŠ

Změny v rozvrzích tříd:

R4.A

1.hod

Zem

 

(USV)

přesun <<

Soulek Petr

z 8.hod

 

1.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Ch

 

(H2.2)

přesun <<

Gregorová Marie

z 1.hod

 

2.hod

Přp

   

odpadá

 

(Něm)

 

8.hod

Zem

   

přesun >>

 

na 1.hod

1.A

3.hod

TV

Dív

(TPa)

spojí

Procházka Vladimír

(Něm)

 

5.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Hov)

 

5.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Háj)

1.B

5.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Hov)

 

5.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Háj)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Háj)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Háj)

1.C

6.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

6.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Hov)

R5.A

6.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

6.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Hov)

2.A

0.- 12. hod AvŠ

2.B

0.- 12. hod AvŠ

2.C

0.- 12. hod AvŠ

R6.A

0.- 12. hod AvŠ

3.B

1.hod

TV

D3BC

 

odpadá

 

(Háj)

 

2.hod

TV

D3BC

 

odpadá

 

(Háj)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

3.C

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kup)

 

1.hod

TV

D3BC

 

odpadá

 

(Háj)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kup)

 

2.hod

TV

D3BC

 

odpadá

 

(Háj)

 

3.hod

Čj

 

(H1.1)

změna

Pešoutová Blanka

 
 

4.hod

Aj

A2

(P2.1)

změna

Skarnitzlová Alena

 
 

4.hod

Aj

A3

(P2.1)

spojí

Skarnitzlová Alena

(Pří)

 

4.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Hov)

R7.A

4.hod

Aj

A2

(P2.1)

změna

Skarnitzlová Alena

 
 

4.hod

Aj

A3

(P2.1)

spojí

Skarnitzlová Alena

(Pří)

 

4.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Hov)

4.A

3.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

3.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Kou)

 

3.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Pří)

 

5.hod

TV

TVKp

 

odpadá

 

(Gra)

 

6.hod

TV

TVKp

 

odpadá

 

(Gra)

4.B

1.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Hov)

 

1.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

1.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Pří)

 

5.hod

TV

TVKp

 

odpadá

 

(Gra)

 

6.hod

TV

TVKp

 

odpadá

 

(Gra)

4.C

1.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Hov)

 

1.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

1.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Pří)

 

5.hod

TV

TVKp

 

odpadá

 

(Gra)

 

6.hod

TV

TVKp

 

odpadá

 

(Gra)

R8.A

3.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

3.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Kou)

 

5.hod

TV

TVKp

 

odpadá

 

(Gra)

 

6.hod

TV

TVKp

 

odpadá

 

(Gra)

 

 

Suplování:   Úterý 26.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 22.3.2019 (18:31)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2.A

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

2.B

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

2.C

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

R6.A

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Fantová Jana (AvŠ)

-

..

....

..

..

..

....

..

..

-

-

-

-

Grabmüllerová Marcela (AvŠ)

-

-

-

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Hájková Iva (AvŠ)

-

-

....

..

....

-

..

Pro

-

-

-

-

-

Hovorka Marek (AvŠ)

-

-

-

..

..

-

..

-

-

-

-

-

-

Jeníčková Lucie (AvŠ)

-

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Jirouchová Dita (AvŠ)

-

..

-

..

..

..

..

-

..

..

-

-

-

Kolář Jan (AvŠ)

 

-

Beč

-

-

....

Kap

-

-

-

-

-

-

Koubková Helena (AvŠ)

-

..

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Kupka Tomáš (AvŠ)

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Němečková Dana (N)

-

....

..

Pro

Pro

-

-

-

-

-

-

-

 

Schorná Hana (Lék)

     

....

....

-

             

Sirovátková Veronika (Jiný)

 

....

                     

Velenský Jakub (AvŠ)

-

-

-

-

-

..

..

-

..

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bašusová Zuzana

5.hod

odpadá

Bi

2.A

 

AvŠ

Bečková Michaela

2.hod

supl. (Kol AvŠ)

Čj

R8.A

(P3.3)

výuka

Brožová Adéla

1.hod

odpadá

Špa

R6.A (Šp2b)+

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Špa

R6.A (Šp2b)+

 

AvŠ

 

3.hod

odpadá

Fj

R6.A (FN1)+

 

AvŠ

Bustová Milena

7.hod

odpadá

M

R6.A (MR6)

 

AvŠ

Filipík Alfred

8.hod

odpadá

VV

2.A (vv)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

VV

2.A (vv)

 

AvŠ

Fišerová Zuzana

4.hod

odpadá

VV

2.B (vv)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

VV

2.B (vv)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

VV

R6.A (VV)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

VV

R6.A (VV)

 

AvŠ

Gregorová Marie

4.hod

odpadá

Lab

2.C (lab3)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

Lab

2.C (lab3)

 

AvŠ

Hrubá Olga

1.hod

odpadá

Lat

R6.A (lat2)+

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Lat

R6.A (lat2)+

 

AvŠ

Janišová Miluše

1.hod

výměna <<

Čj

3.A

(P1.1)

z (15.3. 4.hod)

Jarošová Sylva

1.hod

výměna >>

Fy

3.A

 

na 15.3. 4.hod

Kapoun Martin

1.hod

odpadá

SMF

2.C (SMFb)+

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

SMF

2.C (SMFb)+

 

AvŠ

 

6.hod

supl. (Kol AvŠ)

Fy

3.C

(USV)

výuka

Kingham Alena

3.hod

odpadá

Nj

R6.A (NF3)+

 

AvŠ

Kučera František

1.hod

odpadá

PřC

R6.A (Přca)+

 

AvŠ

 

2.hod

přesun <<

Bi

1.C

(H1.2)

z 8.hod

 

2.hod

odpadá

PřC

R6.A (Přca)+

 

AvŠ

 

4.hod

odpadá

Lab

2.C (lab1)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

Lab

2.C (lab1)

 

AvŠ

 

8.hod

přesun >>

Bi

1.C

 

na 2.hod

Kvasničák Josef

4.hod

odpadá

Lab

2.C (lab2)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

Lab

2.C (lab2)

 

AvŠ

Loulová Eva

3.hod

odpadá

Fj

R6.A (FN2)+

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Aj

2.C (A4)+

 

AvŠ

Michálek Roman

4.hod

odpadá

HV

2.B (hv)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

HV

2.B (hv)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

HV

2.A (hv)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

HV

2.A (hv)

 

AvŠ

Miler Emil

1.hod

odpadá

Prg

R6.A (LOS)+

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Prg

R6.A (LOS)+

 

AvŠ

Pastrňáková Kateřina

4.hod

odpadá

Aj

R6.A (A4)+

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Aj

2.C (A3)+

 

AvŠ

Procházka Vladimír

3.hod

spojeno (Něm N)

TV

R4.A (Dív)

(TPa)

 
 

4.hod

spojeno (Něm N)

TV

R4.A (Dív)

(TPa)

 
 

7.hod

spojeno (Háj AvŠ)

TV

1.B (Dív)

(TPa)

 

Přívětivá Lenka

4.hod

odpadá

Aj

R6.A (A2)+

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Aj

2.C (A2)+

 

AvŠ

Sekničková Zdeňka

3.hod

odpadá

Nj

R6.A (NF2)+

 

AvŠ

Schorná Hana

1.hod

odpadá

PřC

R6.A (Přcb)+

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

PřC

R6.A (Přcb)+

 

AvŠ

Skarnitzlová Alena

4.hod

odpadá

Aj

R6.A (A3)+

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Aj

2.C (A1)+

 

AvŠ

Soulek Petr

8.hod

odpadá

TV

2.C (Dív)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

TV

2.C (Dív)

 

AvŠ

Strnadová Martina

1.hod

odpadá

Pol

R6.A (Pols)+

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Pol

R6.A (Pols)+

 

AvŠ

Višňovský Peter

7.hod

odpadá

M

R6.A (M2A+)+

 

AvŠ

Změny v rozvrzích tříd:

R4.A

1.hod

Nj

NJ

 

odpadá

 

(Fan)

 

3.hod

TV

Dív

(TPa)

spojí

Procházka Vladimír

(Něm)

 

4.hod

TV

Dív

(TPa)

spojí

Procházka Vladimír

(Něm)

 

7.hod

Nj

Nj2

 

odpadá

 

(Fan)

 

8.hod

Nj

Nj1

 

odpadá

 

(Fan)

1.A

3.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Hov)

 

3.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Háj)

1.B

3.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Hov)

 

3.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Háj)

 

6.hod

Děj

   

odpadá

 

(Jir)

 

7.hod

TV

Dív

(TPa)

spojí

Procházka Vladimír

(Háj)

1.C

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Jen)

 

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kup)

 

2.hod

Bi

 

(H1.2)

přesun <<

Kučera František

z 8.hod

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Jen)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kup)

 

8.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 2.hod

R5.A

5.hod

TV

DR56

 

odpadá

 

(Gra)

 

6.hod

TV

DR56

 

odpadá

 

(Gra)

2.A

0.- 12. hod AvŠ

2.B

0.- 12. hod AvŠ

2.C

0.- 12. hod AvŠ

R6.A

0.- 12. hod AvŠ

3.A

1.hod

Čj

 

(P1.1)

výměna <<

Janišová Miluše

z (15.3. 4.hod)

 

1.hod

Fy

   

výměna >>

 

na 15.3. 4.hod

 

5.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

5.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

5.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

 

5.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Jen)

 

6.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

6.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Kou)

 

6.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Hov)

3.B

5.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

5.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

5.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

 

5.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Jen)

 

6.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

6.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Kou)

 

6.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Hov)

3.C

1.hod

Děj

   

odpadá

 

(Jir)

 

2.hod

Bi

   

odpadá

 

(Něm)

 

5.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

5.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

5.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

 

5.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Jen)

 

6.hod

Fy

 

(USV)

supluje

Kapoun Martin

(Kol)

R7.A

5.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

5.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

5.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

 

5.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Jen)

4.A

4.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Jir)

 

4.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

4.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Jen)

 

4.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Gra)

4.B

1.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Jir)

 

4.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

4.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Jen)

 

4.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Gra)

4.C

1.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Jir)

 

4.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

4.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Jen)

 

4.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Gra)

R8.A

2.hod

Čj

 

(P3.3)

supluje

Bečková Michaela

(Kol)

 

4.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Jir)

 

4.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

4.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Jen)

 

4.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Gra)

 

 

Suplování:   Středa 27.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 22.3.2019 (18:31)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2.A

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

2.B

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

2.C

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

R6.A

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Fantová Jana (AvŠ)

-

-

-

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Grabmüllerová Marcela (AvŠ)

-

-

-

Kin

Pro

Pro

-

..

-

-

-

-

-

Hájková Iva (AvŠ)

-

-

..

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Hovorka Marek (AvŠ)

-

....

..

-

..

-

..

Něm

-

-

-

-

-

Jeníčková Lucie (AvŠ)

-

Pro

Pro

..

Viš

-

..

..

-

-

-

-

-

Jirouchová Dita (AvŠ)

-

-

..

..

-

....

..

..

-

-

-

-

-

Kolář Jan (Dov)

-

-

-

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Koubková Helena (AvŠ)

-

-

..

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Kupka Tomáš (AvŠ)

-

-

-

-

..

-

-

-

..

..

-

-

-

Landsingerová Ivana (AvŠ)

-

-

Morg

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Velenský Jakub (AvŠ)

-

-

-

-

-

....

..

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bašusová Zuzana

3.hod

odpadá

Bi

2.B

 

AvŠ

Bečková Michaela

1.hod

navíc

Čj

R7.A

(H3.2)

výuka

 

1.hod

odpadá

Čj

R7.A (čj1)

 

zrušeno

 

6.hod

přesun <<

Čj

4.B

(P3.2)

z 20.3. 5.hod

Brožová Adéla

6.hod

odpadá

Fj

R6.A (FN1)+

 

AvŠ

Bustová Milena

4.hod

odpadá

M

R6.A (MR6)

 

AvŠ

Činátlová Blanka

6.hod

navíc

Čj

4.A

(P3.4)

výuka

Filipík Alfred

1.hod

odpadá

Čj

2.B

 

AvŠ

Fišerová Zuzana

6.hod

změna

EPro

3.B (VV)

(H3.2)

 

Horák Filip

3.hod

odpadá

Čj

R6.A

 

AvŠ

Jarošová Sylva

1.hod

odpadá

Inf

2.A (inf1)

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Inf

2.A (inf1)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Fy

2.B

 

AvŠ

Kapoun Martin

1.hod

přesun >>

Fy

3.C

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Fy

3.C

(P2.1)

z 1.hod

Kingham Alena

3.hod

změna

Nj

R5.A (NF5)+

(P1.1)

 
 

3.hod

spojeno (Gra AvŠ)

Nj

R5.A (NF6)+

(P1.1)

 
 

6.hod

odpadá

Nj

R6.A (NF3)+

 

AvŠ

Kocianová Anna

4.hod

odpadá

M

2.B (M2B)

 

AvŠ

Kvasničák Josef

1.hod

odpadá

Fy

2.C

 

AvŠ

Loulová Eva

2.hod

odpadá

Aj

2.C (A4)+

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

FrkN

2.C (FrK2)

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Fj

R6.A (FN2)+

 

AvŠ

Marková Eva

5.hod

odpadá

Čj

2.C (čj1)

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Nj

2.A (NF2)+

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Čj

2.C (čj2)

 

AvŠ

Morgan Craig Alan

2.hod

supl. (Lan AvŠ)

Aj

3.B (A3l)+

(P3.1)

výuka

Němečková Dana

7.hod

Jídelna Eurest

 
 

7.hod

odpadá

TV

2.A (Dív)

 

AvŠ

Pastrňáková Kateřina

2.hod

odpadá

Aj

2.C (A3)+

 

AvŠ

Peterka Jan

1.hod

odpadá

Inf

2.A (inf2)

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Inf

2.A (inf2)

 

AvŠ

Procházka Vladimír

1.hod

spojeno (Jen AvŠ)

TV

R2.A (Dív)

(TPa)

 
 

2.hod

spojeno (Jen AvŠ)

TV

R2.A (Dív)

(TPa)

 
 

4.hod

spojeno (Gra AvŠ)

TV

R7.A (Dív)

(TPa)

 
 

5.hod

spojeno (Gra AvŠ)

TV

R7.A (Dív)

(TPa)

 

Přívětivá Lenka

2.hod

odpadá

Aj

2.C (A2)+

 

AvŠ

Skarnitzlová Alena

2.hod

odpadá

Aj

2.C (A1)+

 

AvŠ

Soulek Petr

3.hod

odpadá

Zem

2.C

 

AvŠ

Šmíd Radek

4.hod

odpadá

M

2.A (M2A)

 

AvŠ

Višňovský Peter

4.hod

Jídelna Eurest

 
 

4.hod

odpadá

M

R6.A (M2A+)+

 

AvŠ

Zemánek Petr

1.hod

odpadá

Děj

R6.A

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Děj

R6.A

 

AvŠ

 

3.hod

odpadá

Děj

2.A

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

Děj

2.A

 

AvŠ

Změny v rozvrzích tříd:

R2.A

1.hod

TV

Dív

(TPa)

spojí

Procházka Vladimír

(Jen)

 

2.hod

TV

Dív

(TPa)

spojí

Procházka Vladimír

(Jen)

R3.A

5.hod

Nj

NJ

 

odpadá

 

(Fan)

 

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

1.A

3.hod

Nj

NF5

(P1.1)

změna

Kingham Alena

 
 

3.hod

Nj

NF6

(P1.1)

spojí

Kingham Alena

(Gra)

 

3.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Jen)

 

3.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Jir)

 

8.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

9.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

1.B

3.hod

Nj

NF5

(P1.1)

změna

Kingham Alena

 
 

3.hod

Nj

NF6

(P1.1)

spojí

Kingham Alena

(Gra)

 

3.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Jen)

 

3.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Jir)

 

8.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

9.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

1.C

3.hod

Nj

NF5

(P1.1)

změna

Kingham Alena

 
 

3.hod

Nj

NF6

(P1.1)

spojí

Kingham Alena

(Gra)

 

3.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Jen)

 

3.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Jir)

 

4.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Hov)

R5.A

3.hod

Nj

NF5

(P1.1)

změna

Kingham Alena

 
 

3.hod

Nj

NF6

(P1.1)

spojí

Kingham Alena

(Gra)

 

3.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Jen)

 

3.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Jir)

 

4.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Hov)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

 

7.hod

TV

DR56

 

odpadá

 

(Gra)

2.A

0.- 12. hod AvŠ

2.B

0.- 12. hod AvŠ

2.C

0.- 12. hod AvŠ

R6.A

0.- 12. hod AvŠ

3.A

2.hod

Aj

A3l

(P3.1)

supluje

Morgan Craig Alan

(Lan)

 

2.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

2.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Kou)

 

2.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Hov)

 

7.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

7.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

7.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

 

7.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Jen)

3.B

2.hod

Aj

A3l

(P3.1)

supluje

Morgan Craig Alan

(Lan)

 

2.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

2.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Kou)

 

2.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Hov)

 

6.hod

EPro

VV

(H3.2)

změna

Fišerová Zuzana

 
 

7.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

7.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

7.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

 

7.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Jen)

 

8.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

9.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

3.C

1.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2.hod

Děj

   

odpadá

 

(Jir)

 

4.hod

Fy

 

(P2.1)

přesun <<

Kapoun Martin

z 1.hod

 

4.hod

HSt

   

odpadá

 

(Kol)

 

5.hod

HSt

   

odpadá

 

(Kol)

 

6.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Hov)

 

7.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

7.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

7.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

 

7.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Jen)

R7.A

1.hod

Čj

 

(H3.2)

navíc

Bečková Michaela

 
 

1.hod

Čj

čj1

 

odpadá

 

(Beč)

 

4.hod

TV

Dív

(TPa)

spojí

Procházka Vladimír

(Gra)

 

5.hod

TV

Dív

(TPa)

spojí

Procházka Vladimír

(Gra)

 

6.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Hov)

 

7.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

7.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

7.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

 

7.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Jen)

4.A

5.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

5.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Kou)

 

6.hod

Čj

 

(P3.4)

navíc

Činátlová Blanka

 
 

6.hod

HSt

   

odpadá

 

(Kol)

4.B

6.hod

Čj

 

(P3.2)

přesun <<

Bečková Michaela

z 20.3. (St) 5.hod

4.C

8.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

9.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

R8.A

5.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

5.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Kou)

 

8.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

9.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

Zpracováno v systému Bakaláři