Suplování

Suplování:   Čtvrtek 21.11.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 20.11.2019 (18:36)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Grabmüllerová Marcela (Lék)

         

..

             

Hájková Iva (AvŠ)

     

Pas

....

....

             

Harmáček Václav (N)

-

-

-

-

-

-

....

..

..

-

-

..

..

Korbeliusová Hana (N)

-

....

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Schorná Hana (Lék)

           

..

Mar

..

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

A1

         

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

A2

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

N1

         

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

N2

         

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

H3.1

     

Blok

Blok

               

PoM

                 

Blok

     

PoV

                 

Blok

     

Sbo

       

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Změny v rozvrzích učitelů:

Brožová Adéla

1.hod

změna

Špa

R7.A (Šp3a)+

(H3.3)

 
 

2.hod

změna

Špa

R7.A (Šp3a)+

(H3.3)

 
 

3.hod

změna

Špa

R7.A (Šp3b)+

(H3.3)

 
 

4.hod

změna

Špa

R7.A (Šp3b)+

(H3.3)

 
 

5.hod

změna

Fj

R5.A (FN2)+

(Aula)

 

Fantová Jana

5.hod

změna

Nj

R5.A (NF1)+

(mim)

 

Hájková Iva

7.hod

změna

Aj

1.C (A2)+

(P1.1)

 

Hovorka Marek

6.hod

změna

Aj

R8.A (A4)+

(P1.1)

 

Koubková Helena

5.hod

změna

Nj

R5.A (NF3)+

(mim)

 

Kučera František

1.hod

přesun >>

Přp

R3.A

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

Přp

R3.A

(P1.3)

z 1.hod

Marková Eva

7.hod

Jídelna Eurest

 

Molt Štěpán

5.hod

přesun <<

Děj

R2.A

(P1.4)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Děj

R2.A

 

na 5.hod

Pastrňáková Kateřina

3.hod

změna

Aj

2.B (A3)+

(P2.2)

 
 

3.hod

spojeno (Háj AvŠ)

Aj

2.B (A4)+

(P2.2)

 
 

7.hod

změna

Aj

1.C (A1)+

(P1.3)

 

Přívětivá Lenka

6.hod

změna

Aj

R8.A (A3)+

(P3.1)

 
 

7.hod

změna

Aj

1.C (A3)+

(P1.4)

 

Sirovátková Veronika

1.hod

přesun <<

Aj

R3.A (a2)

(N2)

z 8.hod

 

7.hod

změna

Aj

1.C (A4)+

(P3.4)

 
 

8.hod

přesun >>

Aj

R3.A (a2)

 

na 1.hod

Skarnitzlová Alena

6.hod

změna

Aj

R8.A (A2)+

(P1.4)

 

Změny v rozvrzích tříd:

R2.A

5.hod

Děj

 

(P1.4)

přesun <<

Molt Štěpán

z 8.hod

 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kor)

 

8.hod

Děj

   

přesun >>

 

na 5.hod

R3.A

1.hod

Aj

a2

(N2)

přesun <<

Sirovátková Veronika

z 8.hod

 

1.hod

Přp

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Přp

 

(P1.3)

přesun <<

Kučera František

z 1.hod

 

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kor)

 

8.hod

Aj

a2

 

přesun >>

 

na 1.hod

1.A

5.hod

Fj

FN2

(Aula)

změna

Brožová Adéla

 
 

5.hod

Nj

NF1

(mim)

změna

Fantová Jana

 
 

5.hod

Nj

NF3

(mim)

změna

Koubková Helena

 
 

5.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Gra)

1.B

5.hod

Fj

FN2

(Aula)

změna

Brožová Adéla

 
 

5.hod

Nj

NF1

(mim)

změna

Fantová Jana

 
 

5.hod

Nj

NF3

(mim)

změna

Koubková Helena

 
 

5.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Gra)

 

7.hod

Aj

A1

(P1.3)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

7.hod

Aj

A2

(P1.1)

změna

Hájková Iva

 
 

7.hod

Aj

A3

(P1.4)

změna

Přívětivá Lenka

 
 

7.hod

Aj

A4

(P3.4)

změna

Sirovátková Veronika

 
 

11.hod

Orch

HarC

 

odpadá

 

(Har)

 

12.hod

Orch

HarC

 

odpadá

 

(Har)

1.C

5.hod

Fj

FN2

(Aula)

změna

Brožová Adéla

 
 

5.hod

Nj

NF1

(mim)

změna

Fantová Jana

 
 

5.hod

Nj

NF3

(mim)

změna

Koubková Helena

 
 

5.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Gra)

 

7.hod

Aj

A1

(P1.3)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

7.hod

Aj

A2

(P1.1)

změna

Hájková Iva

 
 

7.hod

Aj

A3

(P1.4)

změna

Přívětivá Lenka

 
 

7.hod

Aj

A4

(P3.4)

změna

Sirovátková Veronika

 

R5.A

5.hod

Fj

FN2

(Aula)

změna

Brožová Adéla

 
 

5.hod

Nj

NF1

(mim)

změna

Fantová Jana

 
 

5.hod

Nj

NF3

(mim)

změna

Koubková Helena

 
 

5.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Gra)

 

7.hod

HV

hv

 

odpadá

 

(Har)

 

8.hod

HV

hv

 

odpadá

 

(Har)

2.A

3.hod

Aj

A3

(P2.2)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

3.hod

Aj

A4

(P2.2)

spojí

Pastrňáková Kateřina

(Háj)

 

8.hod

Ch

   

odpadá

 

(Scho)

2.B

3.hod

Aj

A3

(P2.2)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

3.hod

Aj

A4

(P2.2)

spojí

Pastrňáková Kateřina

(Háj)

 

4.hod

M

M2B

 

odpadá

 

(Kor)

3.A

1.hod

Špa

Šp3a

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

2.hod

Špa

Šp3a

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

3.hod

Špa

Šp3b

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

4.hod

Špa

Šp3b

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Scho)

3.B

1.hod

Špa

Šp3a

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

2.hod

Špa

Šp3a

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

3.hod

Špa

Šp3b

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

4.hod

Špa

Šp3b

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 

3.C

3.hod

Špa

Šp3b

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

4.hod

Špa

Šp3b

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 

R7.A

1.hod

Špa

Šp3a

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

2.hod

Špa

Šp3a

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

3.hod

Špa

Šp3b

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

4.hod

Špa

Šp3b

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

11.hod

Orch

HarC

 

odpadá

 

(Har)

 

12.hod

Orch

HarC

 

odpadá

 

(Har)

4.B

11.hod

Orch

HarC

 

odpadá

 

(Har)

 

12.hod

Orch

HarC

 

odpadá

 

(Har)

4.C

6.hod

Aj

A2

(P1.4)

změna

Skarnitzlová Alena

 
 

6.hod

Aj

A3

(P3.1)

změna

Přívětivá Lenka

 
 

6.hod

Aj

A4

(P1.1)

změna

Hovorka Marek

 

R8.A

5.hod

M

MR8

 

odpadá

 

(Kor)

 

6.hod

Aj

A2

(P1.4)

změna

Skarnitzlová Alena

 
 

6.hod

Aj

A3

(P3.1)

změna

Přívětivá Lenka

 
 

6.hod

Aj

A4

(P1.1)

změna

Hovorka Marek

 

 

 

Suplování:   Pátek 22.11.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 20.11.2019 (18:36)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

R5.A

     

ZRo

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Harmáček Václav (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

..

-

-

Hejtmánek Martin (Jiný)

           

-

..

..

-

     

Kolář Jan (Jiný)

         

..

..

..

-

-

-

-

-

Korbeliusová Hana (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Molt Štěpán (AvŠ)

 

..

..

..

....

-

             

Strnadová Martina (Lék)

 

Beč

....

-

                 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

A1

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

A2

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

N1

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

N2

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

H2.1

 

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

             

H2.2

     

Blok

                 

Sbo

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Změny v rozvrzích učitelů:

Bečková Michaela

1.hod

supl. (Str Lék)

Čj

2.A

(H1.1)

výuka

Brožová Adéla

1.hod

změna

Fj

R8.A (FN1)+

(P3.3)

 
 

2.hod

změna

Fj

R6.A (FN2)+

(mim)

 
 

3.hod

změna

Fj

1.C (FN2)+

(mim)

 
 

4.hod

změna

Fj

R7.A (FN1)+

(P1.4)

 

Dadáková Markéta

1.hod

změna

Fj

R8.A (FN3)+

(P2.1)

 
 

2.hod

změna

Fj

R6.A (FN1)+

(mim)

 
 

3.hod

změna

Fj

1.C (FN3)+

(mim)

 
 

4.hod

změna

Fj

R7.A (FN3)+

(P1.1)

 
 

5.hod

změna

Fj

R2.A (FJ)

(P1.1)

 

Fantová Jana

5.hod

změna

Nj

R2.A (NJ)

(P1.4)

 

Gregorová Marie

1.hod

přesun >>

Ch

R4.A

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Ch

R4.A

(PCH)

z 1.hod

 

4.hod

odpadá

Lab

R5.A (lab3)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Lab

R5.A (lab3)

 

zrušeno

Hovorka Marek

6.hod

odpadá

Aj

R5.A (A2)+

 

zrušeno

Jarošová Sylva

4.hod

odpadá

Lab

R5.A (lab2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Lab

R5.A (lab2)

 

zrušeno

Kingham Alena

2.hod

změna

Nj

R6.A (NF5)+

(LBI)

 
 

3.hod

změna

Nj

1.C (NF5)+

(mim)

 
 

4.hod

změna

Nj

R7.A (NF3)+

(H1.3)

 

Koubková Helena

1.hod

změna

Nj

R8.A (NF1)+

(P3.1)

 
 

7.hod

změna

Aj

R6.A (A2)+

(P1.3)

 

Kvasničák Josef

2.hod

změna

M

R4.A

(P2.2)

 

Loulová Eva

1.hod

změna

Fj

R8.A (FN2)+

(P1.1)

 
 

2.hod

změna

Fj

R6.A (FN3)+

(Aula)

 
 

3.hod

změna

Fj

1.C (FN1)+

(mim)

 
 

4.hod

změna

Fj

R7.A (FN2)+

(P1.2)

 
 

5.hod

změna

Aj

3.C (A4)+

(P1.2)

 
 

6.hod

změna

Fj

R3.A (FJ)

(P1.1)

 

Marková Eva

3.hod

změna

Nj

1.C (NF2)+

(mim)

 

Neumannová Eva

3.hod

přesun <<

Čj

R4.A

(Aula)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

Čj

R4.A

 

na 3.hod

Pastrňáková Kateřina

6.hod

odpadá

Aj

R5.A (A3)+

 

zrušeno

 

7.hod

změna

Aj

R6.A (A4)+

(P2.3)

 

Přívětivá Lenka

6.hod

odpadá

Aj

R5.A (A4)+

 

zrušeno

Semerádová Barbora

1.hod

navíc

Aku

R5.A

(H2.2)

výuka

 

2.hod

navíc

Aku

R5.A

(H2.2)

výuka

 

4.hod

navíc

Aku

R5.A

(H2.2)

výuka

 

5.hod

navíc

Aku

R5.A

(H2.2)

výuka

 

6.hod

navíc

Aku

R5.A

(H2.2)

výuka

Skarnitzlová Alena

6.hod

odpadá

Aj

R5.A (A1)+

 

zrušeno

Šedina Petr

4.hod

odpadá

Lab

R5.A (lab1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Lab

R5.A (lab1)

 

zrušeno

Višňovský Peter

2.hod

přesun <<

M

1.C

(H2.3)

z 25.11. 5.hod

 

2.hod

odpadá

M

R5.A

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

R2.A

1.hod

Děj

   

odpadá

 

(Mol)

 

5.hod

Fj

FJ

(P1.1)

změna

Dadáková Markéta

 
 

5.hod

Nj

NJ

(P1.4)

změna

Fantová Jana

 

R3.A

6.hod

Fj

FJ

(P1.1)

změna

Loulová Eva

 

R4.A

1.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2.hod

M

 

(P2.2)

změna

Kvasničák Josef

 
 

3.hod

Čj

 

(Aula)

přesun <<

Neumannová Eva

z 4.hod

 

3.hod

Děj

   

odpadá

 

(Mol)

 

4.hod

Ch

 

(PCH)

přesun <<

Gregorová Marie

z 1.hod

 

4.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 3.hod

1.A

3.hod

Fj

FN2

(mim)

změna

Brožová Adéla

 
 

3.hod

Fj

FN1

(mim)

změna

Loulová Eva

 
 

3.hod

Fj

FN3

(mim)

změna

Dadáková Markéta

 
 

3.hod

Nj

NF5

(mim)

změna

Kingham Alena

 
 

3.hod

Nj

NF2

(mim)

změna

Marková Eva

 
 

5.hod

HSt

hst1

 

odpadá

 

(Kol)

 

6.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Skar)

 

6.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Hov)

 

6.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Pas)

 

6.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Pří)

 

7.hod

HSt

hst2

 

odpadá

 

(Kol)

1.B

3.hod

Fj

FN2

(mim)

změna

Brožová Adéla

 
 

3.hod

Fj

FN1

(mim)

změna

Loulová Eva

 
 

3.hod

Fj

FN3

(mim)

změna

Dadáková Markéta

 
 

3.hod

Nj

NF5

(mim)

změna

Kingham Alena

 
 

3.hod

Nj

NF2

(mim)

změna

Marková Eva

 
 

10.hod

Orch

HarF

 

odpadá

 

(Har)

1.C

2.hod

M

 

(H2.3)

přesun <<

Višňovský Peter

z 25.11. (Po) 5.hod

 

2.hod

Děj

   

odpadá

 

(Mol)

 

3.hod

Fj

FN2

(mim)

změna

Brožová Adéla

 
 

3.hod

Fj

FN1

(mim)

změna

Loulová Eva

 
 

3.hod

Fj

FN3

(mim)

změna

Dadáková Markéta

 
 

3.hod

Nj

NF5

(mim)

změna

Kingham Alena

 
 

3.hod

Nj

NF2

(mim)

změna

Marková Eva

 

R5.A

1.hod

Aku

 

(H2.2)

navíc

Semerádová Barbora

 
 

2.hod

Aku

 

(H2.2)

navíc

Semerádová Barbora

 
 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Viš)

 

4.hod

Aku

 

(H2.2)

navíc

Semerádová Barbora

 
 

4.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Šed)

 

4.hod

Lab

lab2

 

odpadá

 

(Jar)

 

4.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Gre)

 

5.hod

Aku

 

(H2.2)

navíc

Semerádová Barbora

 
 

5.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Šed)

 

5.hod

Lab

lab2

 

odpadá

 

(Jar)

 

5.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Gre)

 

6.hod

Aku

 

(H2.2)

navíc

Semerádová Barbora

 
 

6.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Skar)

 

6.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Hov)

 

6.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Pas)

 

6.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Pří)

 

10.hod

Orch

HarF

 

odpadá

 

(Har)

 

3. hod zvláštní rozvrh

2.A

1.hod

Čj

 

(H1.1)

supluje

Bečková Michaela

(Str)

 

2.hod

Fj

FN1

(mim)

změna

Dadáková Markéta

 
 

2.hod

Fj

FN2

(mim)

změna

Brožová Adéla

 
 

2.hod

Fj

FN3

(Aula)

změna

Loulová Eva

 
 

2.hod

Nj

NF5

(LBI)

změna

Kingham Alena

 

2.B

2.hod

Fj

FN1

(mim)

změna

Dadáková Markéta

 
 

2.hod

Fj

FN2

(mim)

změna

Brožová Adéla

 
 

2.hod

Fj

FN3

(Aula)

změna

Loulová Eva

 
 

2.hod

Nj

NF5

(LBI)

změna

Kingham Alena

 

2.C

2.hod

Fj

FN1

(mim)

změna

Dadáková Markéta

 
 

2.hod

Fj

FN2

(mim)

změna

Brožová Adéla

 
 

2.hod

Fj

FN3

(Aula)

změna

Loulová Eva

 
 

2.hod

Nj

NF5

(LBI)

změna

Kingham Alena

 
 

7.hod

Aj

A2

(P1.3)

změna

Koubková Helena

 
 

7.hod

Aj

A4

(P2.3)

změna

Pastrňáková Kateřina

 

R6.A

2.hod

Fj

FN1

(mim)

změna

Dadáková Markéta

 
 

2.hod

Fj

FN2

(mim)

změna

Brožová Adéla

 
 

2.hod

Fj

FN3

(Aula)

změna

Loulová Eva

 
 

2.hod

Nj

NF5

(LBI)

změna

Kingham Alena

 
 

7.hod

Aj

A2

(P1.3)

změna

Koubková Helena

 
 

7.hod

Aj

A4

(P2.3)

změna

Pastrňáková Kateřina

 

3.A

4.hod

Nj

NF3

(H1.3)

změna

Kingham Alena

 
 

4.hod

Fj

FN1

(P1.4)

změna

Brožová Adéla

 
 

4.hod

Fj

FN2

(P1.2)

změna

Loulová Eva

 
 

4.hod

Fj

FN3

(P1.1)

změna

Dadáková Markéta

 
 

6.hod

HSt

   

odpadá

 

(Kol)

 

7.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

 

8.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

3.B

4.hod

Nj

NF3

(H1.3)

změna

Kingham Alena

 
 

4.hod

Fj

FN1

(P1.4)

změna

Brožová Adéla

 
 

4.hod

Fj

FN2

(P1.2)

změna

Loulová Eva

 
 

4.hod

Fj

FN3

(P1.1)

změna

Dadáková Markéta

 
 

5.hod

Aj

A4

(P1.2)

změna

Loulová Eva

 
 

7.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

 

8.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

 

10.hod

Orch

HarF

 

odpadá

 

(Har)

3.C

4.hod

Nj

NF3

(H1.3)

změna

Kingham Alena

 
 

4.hod

Fj

FN1

(P1.4)

změna

Brožová Adéla

 
 

4.hod

Fj

FN2

(P1.2)

změna

Loulová Eva

 
 

4.hod

Fj

FN3

(P1.1)

změna

Dadáková Markéta

 
 

5.hod

Aj

A4

(P1.2)

změna

Loulová Eva

 
 

7.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

 

8.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

R7.A

4.hod

Nj

NF3

(H1.3)

změna

Kingham Alena

 
 

4.hod

Fj

FN1

(P1.4)

změna

Brožová Adéla

 
 

4.hod

Fj

FN2

(P1.2)

změna

Loulová Eva

 
 

4.hod

Fj

FN3

(P1.1)

změna

Dadáková Markéta

 
 

7.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

 

8.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

 

10.hod

Orch

HarF

 

odpadá

 

(Har)

4.A

1.hod

Nj

NF1

(P3.1)

změna

Koubková Helena

 
 

1.hod

Fj

FN1

(P3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

1.hod

Fj

FN2

(P1.1)

změna

Loulová Eva

 
 

1.hod

Fj

FN3

(P2.1)

změna

Dadáková Markéta

 
 

7.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

 

8.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

4.B

1.hod

Nj

NF1

(P3.1)

změna

Koubková Helena

 
 

1.hod

Fj

FN1

(P3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

1.hod

Fj

FN2

(P1.1)

změna

Loulová Eva

 
 

1.hod

Fj

FN3

(P2.1)

změna

Dadáková Markéta

 
 

7.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

 

8.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

4.C

1.hod

Nj

NF1

(P3.1)

změna

Koubková Helena

 
 

1.hod

Fj

FN1

(P3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

1.hod

Fj

FN2

(P1.1)

změna

Loulová Eva

 
 

1.hod

Fj

FN3

(P2.1)

změna

Dadáková Markéta

 
 

7.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

 

8.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

R8.A

1.hod

Nj

NF1

(P3.1)

změna

Koubková Helena

 
 

1.hod

Fj

FN1

(P3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

1.hod

Fj

FN2

(P1.1)

změna

Loulová Eva

 
 

1.hod

Fj

FN3

(P2.1)

změna

Dadáková Markéta

 
 

7.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

 

8.hod

TIs

TiS

 

odpadá

 

(Hejt)

 

 

Suplování:   Pondělí 25.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 20.11.2019 (18:36)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2.B

 

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

               

3.C

 

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Harmáček Václav (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kolář Antonín (AvŠ)

 

..

....

..

                 

Korbeliusová Hana (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kučera František (Std)

-

..

..

-

-

..

-

....

..

..

..

-

-

Marková Eva (AvŠ)

 

-

-

-

..

               

Strnadová Martina (AvŠ)

 

-

-

-

-

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

A2

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

P3.3

 

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

             

Sbo

         

Blok

Blok

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Gregorová Marie

1.hod

odpadá

Ch

3.C

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Ch

3.C

 

AvŠ

Hájková Iva

2.hod

změna

Aj

2.A (A4)+

(H1.2)

 
 

3.hod

změna

Aj

1.C (A2)+

(H1.2)

 
 

4.hod

změna

Aj

4.B (A2)+

(P1.2)

 

Kapoun Martin

1.hod

odpadá

Fy

1.A

 

zrušeno

Knappová Ludmila

2.hod

odpadá

M

1.A

 

zrušeno

Kolář Antonín

4.hod

odpadá

HSt

2.B (hst2)

 

AvŠ

 

5.hod

navíc

HSt

2.B

(H1.3)

výuka

 

5.hod

odpadá

HSt

2.B (hst1)

 

zrušeno

Kopecký Jan

3.hod

odpadá

Fy

2.B

 

AvŠ

Kupka Tomáš

3.hod

odpadá

M

3.C (M3C)

 

AvŠ

Kvasničák Josef

3.hod

změna

Alg

R1.A (alg1)

(P2.1)

 
 

4.hod

změna

Alg

R1.A (alg2)

(P2.1)

 

Michálek Roman

5.hod

odpadá

EV

1.A (est1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

EV

1.A (est1)

 

zrušeno

Molt Štěpán

4.hod

přesun <<

Děj

1.C

(USV)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Děj

1.C

 

na 4.hod

Pastrňáková Kateřina

5.hod

změna

Aj

R7.A (A4)+

(H2.3)

 

Pulec Jan

3.hod

přesun <<

Zem

R2.A

(USV)

z 8.hod

 

3.hod

odpadá

TV

1.A (Chl)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TV

1.A (Chl)

 

zrušeno

 

8.hod

přesun >>

Zem

R2.A

 

na 3.hod

Semerádová Barbora

1.hod

navíc

Aku

1.A

(P3.4)

výuka

 

2.hod

navíc

Aku

1.A

(P3.4)

výuka

 

3.hod

navíc

Aku

1.A

(P3.4)

výuka

 

4.hod

navíc

Aku

1.A

(P3.4)

výuka

 

5.hod

navíc

Aku

1.A

(P3.4)

výuka

 

6.hod

navíc

Aku

1.A

(P3.4)

výuka

Sirovátková Veronika

2.hod

změna

Aj

R1.A (a2)

(N1)

 

Skarnitzlová Alena

6.hod

změna

Aj

R6.A (A1)+

(P1.4)

 

Soulek Petr

3.hod

odpadá

TV

1.A (Dív)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TV

1.A (Dív)

 

zrušeno

Šmíd Radek

5.hod

odpadá

Inf

1.A (inf2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Inf

1.A (inf2)

 

zrušeno

Višňovský Peter

5.hod

přesun >>

M

1.C

 

na 22.11. 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

2.hod

Aj

a2

(N1)

změna

Sirovátková Veronika

 
 

3.hod

Alg

alg1

(P2.1)

změna

Kvasničák Josef

 
 

4.hod

Alg

alg2

(P2.1)

změna

Kvasničák Josef

 

R2.A

1.hod

HSt

   

odpadá

 

(Klř)

 

3.hod

Zem

 

(USV)

přesun <<

Pulec Jan

z 8.hod

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Klř)

 

8.hod

Zem

   

přesun >>

 

na 3.hod

R3.A

8.hod

Přp

   

odpadá

 

(Kuč)

1.A

1.hod

Aku

 

(P3.4)

navíc

Semerádová Barbora

 
 

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kap)

 

2.hod

Aku

 

(P3.4)

navíc

Semerádová Barbora

 
 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Kna)

 

3.hod

Aku

 

(P3.4)

navíc

Semerádová Barbora

 
 

3.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pul)

 

3.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Sou)

 

4.hod

Aku

 

(P3.4)

navíc

Semerádová Barbora

 
 

4.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pul)

 

4.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Sou)

 

5.hod

Aku

 

(P3.4)

navíc

Semerádová Barbora

 
 

5.hod

Inf

inf2

 

odpadá

 

(Šmí)

 

5.hod

EV

est1

 

odpadá

 

(Mich)

 

6.hod

Aku

 

(P3.4)

navíc

Semerádová Barbora

 
 

6.hod

Inf

inf2

 

odpadá

 

(Šmí)

 

6.hod

EV

est1

 

odpadá

 

(Mich)

1.B

3.hod

Aj

A2

(H1.2)

změna

Hájková Iva

 

1.C

3.hod

Aj

A2

(H1.2)

změna

Hájková Iva

 
 

4.hod

Děj

 

(USV)

přesun <<

Molt Štěpán

z 7.hod

 

5.hod

M

   

přesun >>

 

na 22.11. (Pá) 2.hod

 

7.hod

Děj

   

přesun >>

 

na 4.hod

2.A

2.hod

Aj

A4

(H1.2)

změna

Hájková Iva

 

2.B

5.hod

HSt

 

(H1.3)

navíc

Kolář Antonín

 
 

5.hod

HSt

hst1

 

odpadá

 

(Klř)

 

1.- 4. hod AvŠ

2.C

6.hod

Aj

A1

(P1.4)

změna

Skarnitzlová Alena

 

R6.A

1.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Kuč)

 

2.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Kuč)

 

5.hod

Bi

   

odpadá

 

(Kuč)

 

6.hod

Aj

A1

(P1.4)

změna

Skarnitzlová Alena

 

3.A

5.hod

Aj

A4

(H2.3)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

9.hod

Včel

Včel

 

odpadá

 

(Kuč)

 

10.hod

Včel

Včel

 

odpadá

 

(Kuč)

3.B

9.hod

Včel

Včel

 

odpadá

 

(Kuč)

 

10.hod

Včel

Včel

 

odpadá

 

(Kuč)

3.C

9.hod

Včel

Včel

 

odpadá

 

(Kuč)

 

10.hod

Včel

Včel

 

odpadá

 

(Kuč)

 

1.- 4. hod AvŠ

R7.A

5.hod

Aj

A4

(H2.3)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

9.hod

Včel

Včel

 

odpadá

 

(Kuč)

 

10.hod

Včel

Včel

 

odpadá

 

(Kuč)

4.A

4.hod

Aj

A2

(P1.2)

změna

Hájková Iva

 

4.B

4.hod

Aj

A2

(P1.2)

změna

Hájková Iva

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři